Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi Poreč – 1. dan

Po res hitrem in varnem prihodu v Poreč smo se oblekli v kopalke, pripravili vse za na plažo in se predali morju ter sončnim žarkom. Morje je toplo in še vedno slano. Po preizkusu znanja plavanja smo se razdelili v skupine in še malo počofotali. Krulilo nam je v želodčkih, zato smo se zelo razveselili kosila. Po kosilu smo si uredili sobe in se pripravili na učno uro. Malo časa nam je ostalo še za igro na svežem zraku, nato pa smo si oprtali nahrbtnike in se podali na plažo. Poleg učenja plavalnih veščin smo se danes spopadli še z nogometom, kriketom, med dvema ognjema ter z igrami z loparji. Za zaključek večera pa smo se predstavili še s svojimi talenti. Za nami je čudovit dan. Utrujeni smo popadali v postelje in se podali v svet sanj.

                                                                                                učitelji ŠVN

Poreč1danPoreč1danPoreč1danPoreč1danPoreč1danPoreč1danPoreč1dan