Skoči na glavno vsebino

Tenis – izjemen uspeh našega učenca

Za našega učenca, Luko Petroviča, je bil izjemen tekmovalni vikend. V soboto, nedeljo in včeraj je zmagal pet tekem. Že nastopa v nedeljo sta pokazala, da je Luka trenutno v izjemni formi, ko je v četrtfinalu premagal osmega igralca z rezultatom 6.2 in 6.1, ter v polfinalu petega igralca z rezultatom 6.2 in 6.0. V včerajšnjem finalu mu je uspelo premagati trenutno prvega igralca v Sloveniji in dvanajstega igralca v Evropi v kategoriji do 14 let z rezultatom 7.5 in 6.3 in tako prepričljivo osvojiti turnir, na katerem so nastopili najboljši igralci v Republiki Sloveniji.

Luka v tem letu čakajo še priprave, na katere bo 20.12.2021 odpotoval v Republiko Srbijo, kjer bo treniral v Kragujevcu in 1. 1. 2022 v Beogradu nastopil na mednarodnem turnirju v kategoriji do 14 let. Želimo mu še veliko dobrih rezultatov.

Na vpogled trenutna uradno lestvica Teniške zveze Slovenije, iz katere je razvidno, da je Luka od 1.11. na drugem mestu.

Dostopnost