Skoči na glavno vsebino

SPOMLADANSKA TEKAŠKA DELAVNICA

V sredo, 1. 6. smo se 4. in 5. razredi udeležili tekaške delavnice s tekaškimi trenerji. Tek je trajal 2 šolski uri. Vmes med tekom smo hodili, se razgibavali in se naučili še marsikaj novega. Tekli smo od šole pa vse do drevesnega labirinta na Fužinah. Na poti v labirint, smo se ustavili še v Fužinskem gradu, kjer smo se odžejali. Zatem smo si ogledali še bližnji park. Pred labirintom smo odgovorili na nekaj vprašanj in se podali vanj ter pazili, da se nismo izgubili. Labirint ima v središču majhno knjižnico. V njej si lahko sposodiš kakšno knjigo, a jo moraš tudi vrniti nazaj. Nazaj smo se vrnili po isti poti. Ko smo prečkali Ljubljanico, smo se razdelili v dve skupini, ena je tekla, druga pa je hodila do našega skupnega cilja – OŠ Božidarja Jakca.

Izabela Zahatek, 5.c