Skoči na glavno vsebino

Prireditev za dedke in babice – PŠ Hrušica

Cel svet imaš na dlani, vse lahko dobiš. Vedno bom na tvoji strani, ko si zaželiš.

V sredo, 21. 12. 2022, smo v telovadnico PŠ Hrušica povabili naše dedke in babice, saj smo za njih pripravili prireditev ob praznikih, ki prihajajo. Zbrali so se v velikem številu in ob vsaki naši točki uživali in ploskali ter jokali od sreče. Med nastopajočimi  so bili vsi učenci šole in prav vsak je prispeval k temu, da smo babicam in dedkom polepšali in popestrili praznike. Iskali smo sestavine za najlepše praznike in na koncu dokončali recept zanje – VESELJE, UPANJE, LJUBEZEN, NAVIHANOST, POVEZANOST … Vse to ter bližina naših dedkov in babic nam pričara lepe praznike. Na koncu smo vsi skupaj zapeli še pesem Cel svet imaš na dlani (Čuki), ki je še dolgo odzvanjala iz dvorane naše šole. Poželi smo bučen aplavz in pričarali nasmeh na obraze vsem obiskovalcem.

Učenci PŠ Hrušica z učiteljicami