Skoči na glavno vsebino

Zimska šola v naravi – POHORJE, 3. dan

Pa je za nami še en dan, ki nas z vremenom ni prav razveselil, vse ostalo pa je bilo super. Zjutraj smo kar težko vstali, saj je bila noč malce prekratka. Po dobrem zajtrku smo se odpravili na smučišče in kar neverjetno je, kako učenci napredujejo v znanju smučanja. Skoraj vsi so bili že na čisto pravi vlečnici.

Zelo lačni in utrujeni smo prišli v hotel, kjer nas je že čakalo odlično kosilo. Pojedli smo vse in odšli na krajši, zaslužen počitek. Po počitku smo se posladkali z božansko sladico, čisto pravo, najboljšo, pohorsko omleto. Na pladnju ni ostala niti drobtinica. Sledilo je predavanje lovca, ki nam je povedal veliko zanimivosti o živalih in njihovem življenju.

Po mlečnem rižu pa so otroci pripravili zabavni večer. Po dveh dneh priprav smo uživali v njihovih točkah in vragolijah.  In tako smo se nasmejani in dobre volje odpravili v palčkovo deželo, kjer si bomo nabrali novih moči za jutrišnji dan.

Toti Jakci s Pohorja