Skoči na glavno vsebino

Zimska šola v naravi – Pohorje, 4. dan

Kako pa čas hitro beži… Za nami je skoraj zadnji smučarski dan. Tako kot vse dni do sedaj smo takoj po zajtrku odšli na smučišče novim zmagam naproti. In danes je bil prav poseben dan, saj so se vsi učenci peljali z vlečnico. Prijetno utrujeni smo prišli v hotel, pojedli kosilo in imeli čisto malo časa za počitek. Čakala nas je analiza videoposnetkov našega smučanja, da bomo jutri lažje popravili naše napake. Za veliko presenečenje je poskrbel čarovnik Grega, ki nas je s svojimi triki začaral in očaral. Zadnji večer se je zaključil tako kot se spodobi, s podelitvijo diplom in plesom.

Bilo je lepo, prehitro je minilo in jutri se vračamo. V Ljubljani nas pričakujte tako kot piše. V primeru zastoja vas bomo obvestili na šolski spletni strani.

Jakci s Pohorja