Skoči na glavno vsebino

Predavanje za starše

Spoštovani starši,
vabimo vas na predavanje z naslovom Vzgoja otroka in mladostnika v današnjem času, ki bo v četrtek, 23. februarja 2023, ob 18.00 uri, v jedilnici šole.
Predavateljica ga. Damjana Šmid je prof. socialne pedagogike, s tridesetletnimi delovnimi izkušnjami tudi kot delovna terapevtka, svetovalka, multiplikatorka za izobraževanje otrok s posebnimi potrebami, NLP Praktik, z opravljenim certifikatom iz realitetne terapije (William Glasser Institute).
Kot socialna pedagoginja je ga. Šmid delala v vzgojnem zavodu in osnovni šoli kot izvajalka dodatne strokovne pomoči za učence z vedenjskimi in čustvenimi težavami, nekaj let pa je delovala tudi kot svetovalna delavka.
Ga. Šmid pravi:”To je poklic, za katerega sem rojena. Poklic, za katerega lahko rečem: »To je to!«. Je delo, ki ga opravljam s srcem in pametjo, z vso resnostjo in s humorjem, z radostjo in tudi težkimi trenutki.”
V želji, da se vidimo, vas lepo pozdravljamo.
Elvira Sušec, ravnateljica

Dostopnost