Skoči na glavno vsebino

POŠILJAMO RAZGLEDNICE PO SLOVENIJI

Če smo se naučili napisati razglednice, zakaj pa jih ne bi tudi poslali, smo se spraševali v 3. č razredu. V januarju in februarju smo sodelovali v projektu, v katerem smo na 14 šol po Sloveniji poslali razglednice in jih tudi prejeli s 14 različnih šol. Naš cilj je bil, da seznanimo druge učence, da se naša šola imenuje po Božidarju Jakcu, ki je bil odličen umetnik, ob tem pa se naučimo napisati razglednico in jo tudi poslati.
Vsake razglednice, ki smo jo prejeli, smo bili veseli, jo prebrali, si pogledali ilustracijo in šolo umestili na zemljevid Slovenije. Ugotovili smo, da smo prejeli pisma s prav vseh smeri (neba) v Sloveniji.
Risanje, pisanje je bilo zabavno, najboljši del pa je bil dajanje razglednic v kuverte in lepljenje le-teh, ker to po navadi delajo naši starši, je rekla učenka.

učenci/-ke 3. č z učiteljico Klaro