Skoči na glavno vsebino

Pomladanski  kros 2023

V torek, 18. aprila 2023 so naši učenci, od najmlajših » prvčkov« do najstarejših »devetakov«, tekmovali na pomladanskem  krosu. Prav vsi so pokazali veliko tekaškega znanja in prišli na cilj.

V ekipnem delu tekmovanja nismo  pričakovali vidnih rezultatov, saj nam že vrsto let manjkajo osmošolci, ki so v tem času na taboru prve pomoči, pa tudi nekaj učencev je ostalo v šoli, tako da nismo imeli, vsaj dva predstavnika, v eni starostni kategoriji.

V posamičnem delu tekmovanja je na stopničke, za katere lahko rečemo, da jih je zaradi množičnosti na startu, zelo težko doseči, stopil naš drugošolec Ian Pevc . Veliko uvrstitev je bilo v prvi tretjini udeležencev, nekaj tudi za njo. Smo pa veseli, da so dali vsi vse od sebe in da ni bilo nezgod, nešportnega vedenja, pa tudi vreme je vzdržalo, s samo nekaj deževnih kapljic.  

Vsem učencem, ki so zastopali našo šolo na krosu čestitamo!

Učitelji športa