Skoči na glavno vsebino

Atletski pokal Ljubljane

v torek, 23.3.2023, so naši učenci in učenke nastopili na atletskem pokalu Ljubljane. Nastopili so v vseh disciplinah in se odlično odrezali. Pri mlajših smo pobrali 8 medalj in pri starejših 10 medalj.

Pri mlajših so osvojili Luka Kern 1. mesto, Martin Rojc 3. mesto in Neža Čepeljnik 3. mesto v skoku v daljino, Maša Jerančič 1. mesto in Iman Bajrektarević 3. mesto v teku na 60 m, Mrak Julija 2. mesto in Jan Bricelj Štoka 3. mesto v teku na 600 m ter Klara Demšar 3. mesto pri metu vortexa.

Pri starejših pa Veronika Čarman 2. mesto v teku na 60 m, Bojan Bokun in Anja Josipović 2. mesto v teku na 300 m, Nikola Dmitrašinović 2. mesto in Leila Jamaković 3. mesto v skoku v višino, Petja Zoja Žabjek 1. mesto in Toja Čertalić Mustur 3. mesto v skoku v daljino, Tiana Stojilković 2. mesto pri metu vortexa ter ženska in moška štafeta 4x100m sta osvojili 2. mesto.

Vsi zgoraj našteti so se uvrstili tudi v finale ljubljanski šol med posamezniki, ki bo v petek, 26.5.2023.

Iskrene čestitke tudi vsem ostalim nastopajočim.