Skoči na glavno vsebino

Prireditev ob dnevu državnosti

Ob zaključku šolskega leta smo se zbrali v jedilnici na prireditvi. Naša jedilnica je bila zagotovo premajhna za toliko gledalcev. Na odru se je zvrstilo veliko nastopajočih, ki so vse nas navduševali s svojimi izjemnimi talenti. Videli smo glasbene točke, plesne nastope in recitacije, vse skupaj pa je povezovala rdeča nit, ki se je spletala okrog Slovenije, slovenske kulture, naših umetnikov, ustvarjalcev in znamenitosti Slovenije. Sledila je podelitev priznanj, pohval in knjižnih nagrad našim najboljšim učencem, na katere smo vsi zelo ponosni. Kot je na prireditvi povedala ravnateljica, pa so prav vsi naši učenci del ene čudovite skupne zgodbe, ki je naša pot do znanja, skupnega uspeha in medsebojnega spoštovanja. Na koncu pa smo uživali še ob ritmih Jakac benda v novi zasedbi.