Skoči na glavno vsebino

1. Športni dan – planinski pohod

27. september 2023

6. razred – Šmarna Gora iz smeri Vikrč

7. razred – Toško čelo (Lovska koča) iz smeri Podutika

8. razred – Orle iz smeri OŠ Božidarja Jakca

9. razred – Rašica (vrh Staneta Kosca) iz smeri Črnuč

6. razred – Šmarna Gora iz smeri Vikrč

27. september 2023

Zbor učencev v jedilnici ob 8.30 uri. Prevzem malice po oddelkih.

Odhod s posebnim avtobusom ob 8.45 s postaje – LPP postaja Emona.

Odhod avtobusa iz Vikrč ob 12.30. Prihod v šolo predvidoma do 13.15 ure.

Plačilo stroškov ŠD po položnici (prevoz).

Spremljevalci: 6.a Manca Mohar, 6.b Sebastjan Hercigonja  Mojca Rakovec, 6.c Dajana Trifunović, Helena Grbec

Vodja: Primož Pintarič

Napotki za prvi športni dan:

Oprema: pohodniški čevlji, nahrbtnik, primerna oblačila (široke, udobne hlače, bombažna majica, toplejši pulover, anorak, rezervne nogavice in spodnja majica, priporočamo tudi kapo, tanke rokavice), pohodne palice, prva pomoč.

Napitki in hrana: negazirane nesladkane pijače v primerni embalaži (0,5 l), npr. čaj, voda,  sendviči (ne preveč), čokolada ali energetske tablice, KI NE VSEBUJEJO ARAŠIDOV. Slane prigrizki, bonboni ipd. ne spadajo med zdravo prehrano in so popolnoma neprimerne za športne dneve.

Kodeks obnašanja: Tempo hoje je pri vzponu in spustu prilagojen celotni skupini in ga določa vodja pohoda. V naravi je pohodnik gost, zato jo mora zapustiti takšno, kakršna je bila pred njegovim prihodom. Ničesar ne uničujemo, ne povzročamo hrupa in ne uporabljamo bližnjic. Za sabo ne puščamo odpadkov, temveč jih prinesemo domov.

Športni dan je obvezen za vse učence, razen za tiste, ki so že več dni  bolni.

Za učence, ki imajo zdravniška opravičila, bo organizirano delo.

7. razred – Toško čelo (Lovska koča) iz smeri Podutika

27. september 2023

Zbor učencev v jedilnici šole ob 8.15 uri. Prevzem malice po oddelkih.

Odhod s posebnim avtobusom ob 8.30 s postaje – LPP postaja Emona.

Odhod avtobusa iz Podutika ob 12.15. Prihod v šolo predvidoma do 13.00 ure.

Plačilo stroškov ŠD po položnici (prevoz).

Spremljevalci: 7.a Maja Vovk,  7.b Andreja Butolo, Vanja Suhadolnik, 7.c Karmen Berus Dolinar, Maruša Zamuda

Vodja: Andrej Zrimšek

Napotki za prvi športni dan:

Oprema: pohodniški čevlji, nahrbtnik, primerna oblačila (široke, udobne hlače, bombažna majica, toplejši pulover, anorak, rezervne nogavice in spodnja majica, priporočamo tudi kapo, tanke rokavice), pohodne palice, prva pomoč.

Napitki in hrana: negazirane nesladkane pijače v primerni embalaži (0,5 l), npr. čaj, voda,  sendviči (ne preveč), čokolada ali energetske tablice, KI NE VSEBUJEJO ARAŠIDOV. Slane prigrizki, bonboni ipd. ne spadajo med zdravo prehrano in so popolnoma neprimerne za športne dneve.

Kodeks obnašanja: Tempo hoje je pri vzponu in spustu prilagojen celotni skupini in ga določa vodja pohoda. V naravi je pohodnik gost, zato jo mora zapustiti takšno, kakršna je bila pred njegovim prihodom. Ničesar ne uničujemo, ne povzročamo hrupa in ne uporabljamo bližnjic. Za sabo ne puščamo odpadkov, temveč jih prinesemo domov.

Športni dan je obvezen za vse učence, razen za tiste, ki so odsotni zaradi bolezni.

Za učence, ki imajo zdravniška opravičila, bo organizirano delo.

8. razred – Orle iz smeri OŠ Božidarja Jakca

27. september 2023

Zbor učencev v jedilnici šole ob 8.45 uri. Prevzem malice po oddelkih.

Prihod v šolo predvidoma do 13.30 ure.

Spremljevalci: 8.a Janja Veldin, Maja Jug, 8.b Aleksandra Jović, 8.c Sarah Zlatković

Vodja: Zala Orešnik

Napotki za prvi športni dan:

Oprema: pohodniški čevlji, nahrbtnik, primerna oblačila (široke, udobne hlače, bombažna majica, toplejši pulover, anorak, rezervne nogavice in spodnja majica, priporočamo tudi kapo, tanke rokavice), pohodne palice, prva pomoč.

Napitki in hrana: negazirane nesladkane pijače v primerni embalaži (0,5 l), npr. čaj, voda,  sendviči (ne preveč), čokolada ali energetske tablice, KI NE VSEBUJEJO ARAŠIDOV. Slane prigrizki, bonboni ipd. ne spadajo med zdravo prehrano in so popolnoma neprimerne za športne dneve.

Kodeks obnašanja: Tempo hoje je pri vzponu in spustu prilagojen celotni skupini in ga določa vodja pohoda. V naravi je pohodnik gost, zato jo mora zapustiti takšno, kakršna je bila pred njegovim prihodom. Ničesar ne uničujemo, ne povzročamo hrupa in ne uporabljamo bližnjic. Za sabo ne puščamo odpadkov, temveč jih prinesemo domov.

Športni dan je obvezen za vse učence, razen za tiste, ki so odsotni zaradi bolezni.

Za učence, ki imajo zdravniška opravičila, bo organizirano delo.

9. razred – Rašica (vrh Staneta Kosca) iz smeri Črnuč

27. september 2023

Zbor učencev v jedilnici šole ob 8.00 uri. Prevzem malice po oddelkih.

Odhod s posebnim avtobusom ob 8.15 s postaje – LPP postaja Emona.

Odhod avtobusa iz Črnuč ob 13.15. Prihod v šolo predvidoma do 14.00 ure.

Plačilo stroškov ŠD po položnici (prevoz).

Spremljevalci: 9.a Katarina Volčini Ratajc, 9.b Erika Kogovšek, Monika Gracar Bajda 9.c Anja Kos, Tanja Miklič

Vodja: Brane Lužar

Napotki za prvi športni dan:

Oprema: pohodniški čevlji, nahrbtnik, primerna oblačila (široke, udobne hlače, bombažna majica, toplejši pulover, anorak, rezervne nogavice in spodnja majica, priporočamo tudi kapo, tanke rokavice), pohodne palice, prva pomoč.

Napitki in hrana: negazirane nesladkane pijače v primerni embalaži (0,5 l), npr. čaj, voda,  sendviči (ne preveč), čokolada ali energetske tablice, KI NE VSEBUJEJO ARAŠIDOV. Slane prigrizki, bonboni ipd. ne spadajo med zdravo prehrano in so popolnoma neprimerne za športne dneve.

Kodeks obnašanja: Tempo hoje je pri vzponu in spustu prilagojen celotni skupini in ga določa vodja pohoda. V naravi je pohodnik gost, zato jo mora zapustiti takšno, kakršna je bila pred njegovim prihodom. Ničesar ne uničujemo, ne povzročamo hrupa in ne uporabljamo bližnjic. Za sabo ne puščamo odpadkov, temveč jih prinesemo domov.

Športni dan je obvezen za vse učence, razen za tiste, ki so odsotni zaradi bolezni.

Za učence, ki imajo zdravniška opravičila, bo organizirano delo.

Opravičeni učenci:

Zbor ob 8.45 v jedilnici, kjer prevzamete malico.

Športni dan je obvezen za vse učence, razen za tiste, ki so odsotni zaradi bolezni.

Za učence, ki imajo zdravniška opravičila, bo organizirano delo.

Izdelava plakata:

Oprema za pohodništvo

Nevarnosti  v gorah

Zadolženi učitelj: Marjan Klampfer