Skoči na glavno vsebino

Tabor ŠZZ – 1. dan

“Komaj sem dočakala konec tretje šolske ure,” so besede sedmošolke, ki je odlagala velik kovček v prtljažni prostor avtobusa. Učenci, ki obiskujejo izbirni predmet šport za zdravje so se ta vikend udeležili tridnevnega tabora v CŠOD Rakov Škocjan. Po slabi uri vožnje je avtobus zavil na makadamsko cesto, še nekaj minut in prispeli smo do “hišice sredi gozda”. Ker je to športni tabor, si nismo mogli pomagati, da se ne bi že pred kosilom zapodili za žogo po prenovljenem košarkarskem igrišču. Po kosilu so nam učitelji pripravili učno uro lokostrelstva in orientacijski tek, ki je bil za marsikoga kar trd oreh. Pred in po večerji nam je čas spet krajšala žoga, ko pa se je stemnilo, smo naredili še krajši sprehod z lučkami. Dan je bil poln in zadnja naloga v tem dnevu, to je spanje, ni bila preveč težka.

Sedmošolci iz Rakovega Škocjana