Skoči na glavno vsebino

Tabor ŠZZ – 2. dan

Drugi dan tabora smo začeli z jutranjim tekom in telovadbo, ki sta nas dodobra predramila. Sledil je zajtrk in ostale jutranje obveznosti, ob 9.00 pa že športne aktivnosti. Preden smo lahko zaveslali po reki Rak, smo morali kanuje znositi do brega. Najprej nam vožnja s kanuji ni šla najbolj od rok, vendar smo jo kar kmalu izmojstrili. S kolesi smo imeli manj težav. Odpeljali smo se na ogled Rakovega Škocjana in se čudili naravnim znamenitostim doline reke Rak. Popoldne smo se dokazali še kot spretni gradbinci in v gozdu izdelali domiselne bivake. Tudi žoga je naša stalna spremljevalka, mize za namizni tenis so vedno polne, loparji za badminton pa brez predaha švigajo skozi zrak. Našim kuharjem delamo krivico, saj jih doslej nismo še nič pohvalili. Hrana je res odlična, saj vsakič krožnike do čistega pomažemo. Spat smo šli malce slabe volje, saj se zavedamo, da je jutri zadnji dan našega tabora.

Sedmošolci iz Rakovega Škocjana