Skoči na glavno vsebino

Novoletni sejem

December je tisti čas v letu, ko se nam zdi vse lepše, bolj svetlo, bolj sladko in bolj pisano kot po navadi. V tem času lučke, sladkarije in okraski postanejo del našega življenja. Te majhne stvari in prijazni ljudje ustvarijo pravo praznično vzdušje, ki naredi toplino v naših srcih. Tudi na šoli smo poskrbeli za prekrasen pričetek tega čarobnega obdobja. Zbrali smo se na novoletnem sejmu, na katerem smo se prijetno družili, se posladkali in si nabrali zaloge okraskov. Zahvaljujemo se vsem, ki so izdelovali, vsem, ki so sodelovali, vsem, ki so nas samo obiskali in vsem, ki so prinesli svoj prispevek. Kar se je nabralo v skrinjicah, smo oddali v šolski sklad.
Želimo vam veselo obdobje v pričakovanju praznikov in novega leta.
Učenci in učitelji OŠ Božidarja Jakca