Skoči na glavno vsebino

TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA MLAJŠE DEKLICE

V petek, 19. 4. 2024 je bilo na OŠ Oskarja Kovačiča ljubljansko prvenstvo v odbojki za mlajše učenke. Ekipo naše šole so zastopale Aša Matelič, Inaaya Kenjar, Liyana Mešić, Klara Demšar, Polona Rojc, Merjema Bečirović, Anabella Perić, Iza Kukec, Sara Špoljar Muratović, Iman Bajrektarević, Tia Kastelic in Ula Mihelj.

Prvo tekmo smo igrali z OŠ Karla Destovnika Kajuha. Po odličnem začetku se prvi niz ni odvil po naših željah. V drugem smo nasprotnice nadigrali, zato je sledil še napet in izenačen tretji niz, kjer pa se nam kljub srditemu boju v podaljšani igri ni izšlo. V drugi tekmi, ki smo jo igrali proti domačinom, so bile karte obrnjene, saj smo zmagali z rezultatom 2:1 v nizih. Prav tako je bil najbolj napet tretji niz, kjer so se igralke borile kot tigrice in si priigrale željeno zmago. Naša šola je na tem turnirju z eno zmago in enim porazom tako osvojila drugo mesto.

Iskreno čestitamo ekipi za borbenost in odlično odigrane tekme.

učitelji športa