Skoči na glavno vsebino

Simbioza giba – z mladimi v staro formo

Tudi v tem šolskem letu smo med nas povabili babice, dedke ali druge družinske člane. Tokrat smo se odločili, da bomo telovadnico zamenjali za sprehod ob Ljubljanici. Petkovo vreme nam je služilo, senca drevesa pri šoli se je hitro polnila z energijo mlajših učencev in mladih po srcu. Po zanimivem ogrevanju v senci dreves, smo se odpravili na lov za kuvertami Simbioza giba, ki so nas čakale ob Ljubljanici. Babice, dedki in ostali udeleženci so aktivno in energično sodelovali. Postaje polne ustvarjalno gibalnih vaj so se zaključile z masažo s pogledom na Ljubljanico. Ob prihodu v šolo so nas presenetili kuharji s košaro sadja in prijetno ohlajeno limonado.

Vsak dan je priložnost za premikanje meja in doseganje novih ciljev. Zato  smo skovali načrt za naslednje šolsko leto – gozdne dogodivščine na Golovcu. Mladi po srcu so nam obljubili, da bodo pridno nabirali kondicijo že prej.

Hvala, ker ste nam polepšali dan.

Učiteljici Biserka in Sara