Kronologija športa na OŠ Božidarja Jakca

S 1. septembrom, v šolskem letu 1992/93, se je odprlo novo poglavje v življenju naše šole.
Samostojno pot smo ubrali skupaj s Podružnično šolo Hrušica, isti ljudje tako učenci kot učitelji, ki smo prej delali na OŠ Karla Destovnika Kajuha. Zaradi zmanjšanega števila učencev se je lažje organiziral pouk ter vse ostale dejavnosti na šoli. Če  je v vseh pogledih delo na manjši šoli potekalo bolj prijetno in umirjeno, se je na športnih tekmovanjih pokazalo, da bo veliko težje zadržati sloves športne šole, ki smo jo prej kot šola z velikim številom učencev in seveda pridnim delom učiteljev športne vzgoje imeli ne le v ljubljanskem, temveč tudi v državnem merilu.

Celotno kronologijo s fotografijami od leta 1992 do aprila 2012, si lahko preberete s klikom na: KRONOLOGIJA ŠPORTA