Obvestilo za starše

Spoštovani starši!

Ob koncu šolskega leta smo pričeli s prenovo naše kuhinje. Ker dela žal ne bodo končana, bo šola primorana dostavljati šolsko prehrano s pomočjo zunanjega dobavitelja.

Predvidevamo, da bo šolska kuhinja pričela obratovati 21. 9. 2009.

Zaradi obstoječega stanja se učenci lahko prijavijo le na dopoldansko malico, kosilo in popoldansko malico. Na zajtrk se bo možno prijaviti, ko bo šolska kuhinja pričela obratovati.

Prosimo, da pohitite, da bo Vaš otrok  pogodbo za prehrano, ki jo bo dobil 1. šolski dan, vrnil takoj naslednji dan. Zraven priložite tudi sliko, ki jo učenec potrebuje za izdelavo kartončka za kosilo, če se boste zanj odločili.

Za kakršna koli pojasnila v tem obdobju lahko pokličete organizatorja šolske prehrane, gospo Meto Cedilnik, tel.  01/5206650.

Prosimo Vas za razumevanje.

Organizator šolske prehrane
Meta Cedilnik