Praznično vzdušje na naši šoli

V zadnjem predprazničnem tednu smo na šoli organizirali kar nekaj prireditev. Dramska skupina Jak'c je pod vodstvom mentorice Romane Šarec Rojc dvakrat zaigrala Muco Copatarico. Prireditev je bila namenjena otrokom naše četrtne skupnosti, ki jih je obiskal tudi dedek Mraz in našim učencem od 1.–5. razreda.

Na naši podružnični šoli smo imeli  prireditev za dedke in babice, Muco Copatarico pa so za otroke odigrali starši, ki so se v vlogi igralcev odlično odrezali. Skupaj smo uspeli priklicati tudi dedka Mraza.

Na zadnji šolski dan smo, v petek 21. 12., v okviru kulturnega dne izpeljali prireditev Korajža velja. Zahvala vsem korajžnikom za pogum, kajti prireditev je prerasla v pravi koncert.
Seveda pa čestitke zmagovalcem. To je bil naš Jakac bend, ki ga pod vodstvom mentorice Vanje Suhadolnik sestavljajo: Daša Duc, Žiga Vehovec, Leon Bedjanič, Nejc Slatinšek, Klara Novak in Jaka Hočevar.

Spoštovani starši,
želimo vam prijetno praznovanje in vse dobro v letu 2013!

Nataša Krajnčan, ravnateljica