Zaključek šolskega leta

Ponosno, z velikim kupom pohval in priznanj, smo zaključili šolsko leto 2011/2012. Na zaključni prireditvi so nastopili naši pevci, igralci, inštrumentalisti in plesalci. Ravnateljica je podelila priznanja in knjižne nagrade, v dvorani pa smo že začutili vzdušje po počitnicah. Tako, kot smo se včeraj nasmejani razšli, se bomo septembra zopet vrnili in polni novih izkušenj, spočiti in bistre glave zopet sedli v šolske klopi, novim izzivom naproti.

Tudi med počitnicami naša spletna stran ne bo počivala. Če ne prej, pa konec avgusta kaj poklikajte na OŠ Božidarja Jakca - mogoče boste našli kakšne koristne informacije, pred pričetkom pouka pa bomo objavili tudi urnike.

Vsem učencem, učiteljem, ravnateljici in drugim delavcem šole ter staršem želim čudovite počitnice!

Maja Jug