Eva Boruta - razstava slik, skic in fotografij 2015

Na naši šoli so od decembra 2014 na ogled risbe, slike in fotografije mlade umetnice Eve Boruta. Razstava bo na ogled do konca marca 2015.

Eva Boruta, rojena leta 1991 v dneh, ko je Slovenija postala samostojna država.

Velika ljubiteljica risanja, slikanja, mode, živali in narave je po končani Srednji šoli za oblikovaje in fotografijo postala najprej tehnik oblikovanja in kasneje še inženir naravovarstva.

Svoj prosti čas najraje preživlja s fotografiranjem. To pa je tudi njen najljubši predmet na naslednji študijski smeri – grafično in medijsko oblikovanje na Naravoslovnotehniški fakulteti v Ljubljani.

Trenutno pa se preizkuša tudi v ustvarjanju svojega lastnega modnega bloga.

Na ogled so tudi njene študijske risbe in fotografije. Ogledate si jih lahko tudi v naši galeriji.

Pripravil, Skender Bajrović, učitelj likovne umetnosti

Eva Boruta - razstava slik, skic in fotografij     2015