Namizni tenis 2018

Na posamičnem tekmovanju v namiznem tenisu smo letos imeli predstavnike le v treh kategorijah in vsi so, več kot uspešno, zastopali našo šolo.

Naslov ljubljanskega prvaka pri mlajših dečkih je osvojil Vid Nared 5.c. V isti kategoriji so tekmovali še Benjamin Adrović, Antonio Marković in Kemal Selimovski.

Pri starejših dekletih smo imeli tri predstavnice.  Ponovno je ljubljanska prvakinja postala Lara Janežić, tretja je bila Zala Nared, peto mesto je osvojila Nejla Mehić. Boris Bajrektarević, Luka Josipović in Luka Kraševec ter Maj Končar so tekmovali za starejše dečke. Maj Končar je z osvojitvijo prvega mesta ponovil lanskoletni uspeh.

Dva dni kasneje, v sredo 7.februarja,  smo v ekipnem delu tekmovanja nastopili z dvema ekipama. Mlajša ekipa, v postavi  Zala, Nejla, Boris in Leonardo  so  na koncu osvojili 4. mesto po medsebojnem obračunu z našo drugo, le malo starejšo ekipo.  Enya, Lara, Vid in Maj so bili 3. v Ljubljani.

Sledilo je še posamično tekmovanje za kategorizirane učenke, kjer je kot najmlajša udeleženka prvič tekmovala tudi naša Enya Moltara iz 6. a in osvojila 3. mesto.

Vsem učencem iskreno čestitamo.

Učitelji športne vzgoje

Namizni tenis 2018