Hitre povezave

Veliki atletski pokal, jesen 2010

Kljub nepopolni ekipi zaradi poškodb in bolezni so naša starejša dekleta ponovno zablestela, tako v ekipnem kot posamičnem delu tekmovanja.

Učenke 9. razredov: Eva Mustar, Ema Barbič, Monika Novak, Nika Hribernik, Manja Guček, Anja Zrimšek, Leontina Dželatini, Monika Pust in Katarina Beton, so ob pomoči osmošolk Lare Grošelj, Klare Bricelj, Anje Babnik, Maruše Cerovšek, Sare Đurović, Kim Nike Žan in Rebeke Bačar ponovno osvojile 1. mesto v naši predtekmovalni skupini C, med petnajstimi šolami, skoraj 1600 točk pred drugouvrščeno šolo.

V posamezni konkurenci so dosegle naslednje uvrstitve:  

 

  • 300 m : 1. mesto Eva Mustar, 2. mesto Rebeka Bačar
  • Daljina: 1. mesto Ema Barbič
  • Višina: 1. mesto Katarina Beton, 2. mesto Monika Novak
  • Vortex: 1. mesto Manja Guček
  • Štafeta 4x100 m: 1. mesto Eva, Ema, Katarina in Rebeka

Bravo naša dekleta in držimo pesti za nadaljno tekmovanje!

Nov način prijave na športna tekmovanja, za katerega smo se učitelji ŠVZ odločili zaradi ... , je močno okrnila število nastopajočih, tako da smo imeli v moški konkurenci samo Nejca in Ožbeja, pri mljaših pa je bilo prijav  premalo, da bi otroke peljali na tekmovanje.

Rezultate vseh sodelujočih si lahko ogledate na  http://www.timingljubljana.si/, fotografije pa v naši galeriji.