Hitre povezave

Mali in veliki atletski pokal

Že po dveh tednih novega šolskega leta smo začeli s tekmovanji na športnem področju. Malo časa za pripravo tekmovalcev v posameznih atletskih disciplinah, pa tudi sama izbira za ekipo je pomenila, da smo v posamičnem delu tekmovanja dosegli sicer veliko uvrstitev do 10. mesta, nekoliko manj pa je bilo tistih z medaljami.

 

Med mlajšimi je 3. mesto dosegla Kaja Vrakelja Ljuboja v teku na 60m.
Pri starejših  sta medalji  v suvanju krogle osvojili Medina Šabić in Daša Duc. Medina je osvojila tretje mesto, Daša je postala zmagovalka te discipline,  z doseženim rezultatom pa se je zelo približala šolskemu rekordu.
Zato pa smo ponovno izkazali v ekipnem delu tekmovanja, saj smo v dveh kategorijah dosegli 2. mesto pri starejših dečkih in  dekletih, pri mlajših so fantje dosegli 3. mesto, dekleta pa  7. mesto med 13 osnovnimi šolami v skupini  C.
Vsem učencem čestitamo in jim želimo še boljše izide v spomladanskem delu tekmovanja. Podrobne informacije o dosežkih naših učencev si lahko ogledate na spletni strani http://www.timingljubljana.si/.

Darja Borovšek