Hitre povezave

Podelitev priznanj in nagrad Zotkinim talentom

V nedeljo, 9. 6. 2013, je v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma potekala prireditev Zotkini talenti. Na prireditev so bile vabljene tudi naše mlade raziskovalke Daša Duc, Klara Simetinger in Petra Vidrih ter mentorica Romana Šarec Rojc. Dekletom so podelili zlato priznanje in ostale nagrade za prvo mesto na državnem tekmovanju Mladih raziskovalcev Slovenije 2013 za raziskovalno nalogo Stereotipi v besedilih beril za osnovno šolo – področje slovenski jezik in književnost. Priznanja jim je podelil minister za izobraževanje, znanost in šport dr. Pikalo. Na prireditvi je vse navzoče pozdravil tudi predsednik RS Borut Pahor.
Ponosne pa smo bile tudi na to, da so se prizori pri napovedi posameznih področij snemali v naši šoli in okolici šole.

Na prireditvi pa je posebno priznanje dobil tudi naš bivši učenec Rok Narobe, zdaj študent kemije. Rok se je udeležil kemijske olimpijade. Čestitke!

Dekletom in mentorici iskrene čestitke.

Romana Šarec Rojc
mentorica raziskovalne naloge