Plavanje 2019

Tokrat je na tekmovanju v plavanju sodelovalo kar sedemnast  učencev.

Najmlajši je bil tokrat Sven, drugošolec, malo starejši Teo iz 3.c, četrtošolci Sergej, Žiga, Nela, Metka, petošolke Iza, Maša in Katarina, ki so morali svoje plavalno znanje primerjati z mnogo starejšimi.

Našo šolo so zastopali še: Nina in Tia, šestošolki, sedmošolka Ema, iz osmega razreda Vid ter Peter ter najbolj izkušeni devetošolci, Nika, Neža in Ažbe.

V finalna tekmovanja, torej med osem v Ljubljani so se uvrstile: Iza Bricelj 100 m mešano in 100m prosto, Maša Udovčić na 50m prosto, Tia Kališek na 50m prosto in prsno ter Nika Habič na 100 m mešano in 100 m prosto.

Seveda tudi tokrat nismo ostali brez stopničk. V prosti tehniki sta tretje mesto osvojili Maša in Nika.

Smo pa bili razpoznavni kot šola tudi zaradi rdečih kap, katere je vsem udeležencem plavalnega tekmovanja podarila Svenova mami, za kar se ji iskreno zahvaljujemo.