ŠVK -SLOfit

Zakaj testiranje za ŠVK si lahko preberete TUKAJ

Predstavitev SLOfit programa

V lanskem  šolskem letu, smo se na naši šoli odločili, da stopimo v pilotni projekt SLO fit, ki je nadgradnja uveljavljenega nacionalnega sistema spremljave telesnega in gibalnega razvoja otrok in mladine.

Aplikacija je brezplačna in omogoča mladostnikom in staršem vpogled v ŠVK rezultate in daje takoj povratne informacije o otrokovem telesnem in gibalnem razvoju:

• Koliko je napredek učenca v enem letu
  • Kakšen je njegov telesni in gibalni razvoj v primerjavi z vrstniki
  • V kakšno skupino telesne pripravljenosti in zdravstvene ogroženosti ga uvrščajo rezultati
  • Trend rezultatov skozi več let preko grafičnih prikazov
  • Možnost deljenja vpogleda  SLO fit podatkov svojega otroka osebam, ki jim zaupate. ( npr. zdravniku, babici, trenerju…)
Merske naloge za šolarje | SLOfit

Do podatkov je mogoče dostopati samo z uporabniškim računom.

Starši pridobijo svoj dostop do podatkov, ko šola pridobi soglasje, za posredovanje e- naslova  Fakulteti za šport Univerze Ljubljana v  sistem SLO fit.

Še več informacij lahko pridobite na uradni spletni strani: www.slofit.

Obrazec Soglasje za učence in starše