Tačke pomagačke znova pri nas 2017

Že lani so nas navdušili štirinožni prijatelji društva Tačke pomagačke, ki z veseljem prisluhnejo otrokom. Terapevtski kužek Oli bo letos bral z nami čez vse leto in spremljal naš napredek.

26. 9. se nam je znova predstavil in nam pokazal vse, kar zna – tudi potrpeti pri umivanju zob. Nato pa je prisluhnil pravljicam, ki so jih prebirali otroci od 2. do 9. razreda. Ne boste verjeli, Oli rad pogleda tudi ilustracije.

Ob branju pa se nismo družili samo s psom, temveč tudi mlajši otroci s starejšimi. Starejši učenci so poslušali mlajše in jim pri zapletenih besedah pomagali, da so lažje zletele z jezika. Prav tako so nam pokazali, kakšni dobri bralci bomo kmalu postali tudi mi, ki se še kdaj pa kdaj spotaknemo čez kakšno nogo, ki štrli od črk.

Tačke pomagačke znova pri nas 2017