Teden otroka na PŠH 2019

V tednu otroka smo na PŠH otrokom vsak dan popestrili dan. V ponedeljek zjutraj smo zopet »zapeljali« celotedenski Pešbus, obiskali Mestno knjižnico Ljubljana na Fužinah ter spoznali igre in poligon na novo poslikanem igrišču. V torek smo izkoristili lepo vreme in se odpravili na Orle, nekateri pa so si izdelali igračo iz filca. V sredo so se predstavili naši skriti talenti. Predstavili so se z glasbeno-plesnimi točkami, hitrostnem sestavljanju rubikove kocke, skeči… in poželi aplavz za svoj pogum in izvedbo. Popoldan nam je zagodlo vreme, tako da je Živ-žav na žalost odpadel. V četrtek so nas obiskali gasilci PGD Bizovik in smo skupaj uspešno opravili vajo umika, nato pa so nam predstavili svojo opremo. Skozi cel teden smo v PB-ju ustvarjali najrazličnejše izdelke. Teden otroka pa smo zaključili s spanjem v šoli. V petek je kar 50 otrok 1., 3. in 4. razreda prespalo v šoli. Imeli smo filmski večer s palačinkami, ki se je prelevil v ples, pred spanjem pa smo se umirili z jogo. Prvčki smo kar hitro zlezli v spalne vreče, starejši pa so bili budni še kar nekaj časa, ker so si ogledali še en film in se pogovarjali dolgo v noč. Zjutraj smo pozajtrkovali toast in že so bili pred vrati starši.

Učiteljice PŠH

Teden otroka na PŠH     2019