UČITELJSKI ZBOR

PRIIMEK IN IMEE-POŠTADELOVNO MESTO
Balant, Špelabalant.spela@osbj.sipedagoginja
Bernard, Ninanina.stiskovsky@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Berus Dolinar, Karmenkarmen.berus.dolinar@osbj.siučiteljica slovenščine
Biderman, Sašasasa.biderman@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Borovšek, Darjadarja.borovsek@osbj.siučiteljica športa
Bratina, Kajakaja.bratina@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Butolo, Andrejaandreja.butolo@osbj.siučiteljica dodatne strokovne pomoči
Cigale, Marjetkamarjetka.cigale@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Gracar Bajda, Monikamonika.gracar.bajda@osbj.sispecialna pedagoginja
Gregorič, Marjetamarjeta.gregoric@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Gril, Evaeva.gril@osbj.siučiteljica angleščine in izb. predmeta španščina
Ipavec Možek, Simonasimona.ipavec.mozek@osbj.siučiteljica razrednega pouka, vodja podružnične šole Hrušica
Javornik, Izaiza.javornik@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Jović, Aleksandraaleksandra.jovic@osbj.siučiteljica angleščine
Klampfer, Marjanmarjan.klampfer@osbj.siučitelj geografije in zgodovine
Kogovšek, Erikaerika.kogovsek@osbj.siučiteljica kemije, biologije in naravoslovja
Konda, Zdenkazdenka.konda@osbj.siučiteljica matematike
Korelc, Nadjanadja.korelc@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Kos, Anjaanja.kos@osbj.siučiteljica matematike
Kosmač, Tomažtomaz.kosmac@osbj.siučitelj fizike
Koudela, Irenairena.koudela@osbj.sivzgojiteljica v 1. razredu
Kovačič Kokošar, Katjakatja.kovacic.kokosar@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Lazarić, Marijamarija.lazaric@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Lazić, Karmenkarmen.lazic@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Lužar, Branebrane.luzar@osbj.siučitelj matematike
Miklič, Tanjatanja.miklic@osbj.siučiteljica nemščine
Milek, Albinaalbina.milek@osbj.siučteljica tehnike in tehnologije
Modic, Martinamartina.modic@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Mošnik, Francifranci.mosnik@osbj.siračunalničar
Mušić, Mojca Melitamelita-mojca.music@osbj.siučiteljica geografije
Novak, Biserkabiserka.novak@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Omovšek, Klaraklara.omovsek@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Ovnič Ortar, Valentinavalentina.ovnic.ortar@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Perme, Ivanaivana.perme@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Pesek, Lilijanalilijana.pesek@osbj.siučiteljica razrednega pouka, pomočnica ravnateljice
Pevec, Ninanina.pevec@osbj.siučiteljica slovenščine
Pintarič, Primožprimoz.pintaric@osbj.siučitelj športa
Planinc, Mirkabogomira.planinc@osbj.sivzgojiteljica v 1. razredu
Podbrežnik, Iztokiztok.podbreznik@guest.arnes.siučitelj športa
Podgornik, Janajana.podgornik@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Popović, Stašastasa.popovic@osbj.siporodniška
Porenta, Andrejaandreja.porenta@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Pozvek, Metameta.pozvek@osbj.sivodja šolske prehrane, učiteljica podaljšanega bivanja
Shrestha, Petrapetra.shrestha@osbj.siučiteljica slovenščine
Sivec, Vesnavesna.sivec@osbj.sivzgojiteljica v 1. razredu
Strniša, Klavdijaklavdija.strnisa@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Suhadolnik, Vanjavanja.suhadolnik@osbj.siučiteljica glasbene umetnosti
Sunarić, Tamaratamara.sunaric@osbj.siporodniška
Šercer Stojanović, Dianadiana.sercer@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Škulj, Uršaursa.skulj@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Trifunović, Dajanadajana.trifunovic@osbj.siučiteljica slovenščine
Veldin, Janjajanja.veldin@osbj.siučiteljica slovenščine
Vergolin, Karmenkarmen.vergolin@osbj.sisocialna delavka, učiteljica domovinske in državljanske vzgoje in etike
Vovk, Majamaja.vovk@osbj.siučiteljica angleščine
Vrtačnik, Urškaurska.vrtacnik@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Zamuda, Marušamarusa.zamuda@osbj.siučiteljica dodatne strokovne pomoči
Zlatković, Sarahsarah.zlatkovic@osbj.siučiteljica naravoslovja, biologije in gospodinjstva
Zrimšek, Andrejandrej.zrimsek@osbj.siučitelj podaljšanega bivanja
Žumer, Matejamateja.zumer@osbj.siučiteljica dodatne strokovne pomoči