UČITELJSKI ZBOR

PRIIMEK IN IMEE-POŠTADELOVNO MESTO
Balant, Špelabalant.spela@osbj.sipedagoginja
Bernard, Ninanina.stiskovsky@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Berus Dolinar, Karmenkarmen.berus.dolinar@osbj.siučiteljica slovenščine
Borovšek, Darjadarja.borovsek@osbj.siučiteljica športa
Bošnjak, Jennyjenny.bosnjak@osbj.siučiteljica dodatne strokovne pomoči
Bratina, Kajakaja.bratina@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Butolo, Andrejaandreja.butolo@osbj.siučiteljica dodatne strokovne pomoči
Cigale, Marjetkamarjetka.cigale@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Cvikl, Tjaša tjasa.cvikl@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Gracar Bajda, Monikamonika.gracar.bajda@osbj.sispecialna pedagoginja
Gregorič, Marjetamarjeta.gregoric@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Gril, Evaeva.gril@osbj.siučiteljica angleščine in izb. predmeta španščina
Ipavec Možek, Simonasimona.ipavec.mozek@osbj.siučiteljica razrednega pouka, vodja podružnične šole Hrušica
Javornik, Izaiza.javornik@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Jović, Aleksandraaleksandra.jovic@osbj.siučiteljica angleščine
Jug, Majamaja.jug@osbj.siUčiteljica matematike in fizike
Klampfer, Marjanmarjan.klampfer@osbj.siučitelj geografije in zgodovine
Kogovšek, Erikaerika.kogovsek@osbj.siučiteljica kemije, biologije in naravoslovja
Korelc, Nadjanadja.korelc@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Kos, Anjaanja.kos@osbj.siučiteljica matematike
Koudela, Irenairena.koudela@osbj.sivzgojiteljica v 1. razredu
Kovačič Kokošar, Katjakatja.kovacic.kokosar@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Lazarić, Marijamarija.lazaric@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Lazić, Karmenkarmen.lazic@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Lužar, Branebrane.luzar@osbj.siučitelj matematike
Miklič, Tanjatanja.miklic@osbj.siučiteljica nemščine
Milek, Albinaalbina.milek@osbj.siučteljica tehnike in tehnologije
Mošnik, Francifranci.mosnik@osbj.siračunalničar
Novak, Biserkabiserka.novak@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Omovšek, Klaraklara.omovsek@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Ovnič Ortar, Valentinavalentina.ovnic.ortar@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Pesek, Lilijanalilijana.pesek@osbj.siučiteljica razrednega pouka, pomočnica ravnateljice
Pevec, Ninanina.pevec@osbj.siučiteljica slovenščine
Pintarič, Primožprimoz.pintaric@osbj.siučitelj športa
Planinc, Mirkabogomira.planinc@osbj.sivzgojiteljica v 1. razredu
Podbrežnik, Iztokiztok.podbreznik@guest.arnes.siučitelj športa
Podgornik, Janajana.podgornik@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Popović, Stašastasa.popovic@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Porenta, Andrejaandreja.porenta@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Pozvek, Metameta.pozvek@osbj.sivodja šolske prehrane, učiteljica podaljšanega bivanja
Rizvić, Sarasara.rizvic@osbj.siučitelj podaljšanega bivanja
Shrestha, Petrapetra.shrestha@osbj.siučiteljica slovenščine
Sivec, Vesnavesna.sivec@osbj.sivzgojiteljica v 1. razredu
Srejš, Ninanina.srejs@osbj.siučiteljica angleščine in učiteljica razrednega pouka
Strniša, Klavdijaklavdija.strnisa@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Suhadolnik, Vanjavanja.suhadolnik@osbj.siučiteljica glasbene umetnosti
Šercer Stojanović, Dianadiana.sercer@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Škulj, Uršaursa.skulj@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Urbanc, Anaana.urbanc@osbj.siučitelj podaljšanega bivanja
Veldin, Janjajanja.veldin@osbj.siučiteljica slovenščine
Vergolin, Karmenkarmen.vergolin@osbj.sisocialna delavka, učiteljica domovinske in državljanske vzgoje in etike
Volčini Ratajc, Katarinakatarina.volcini-ratajc@osbj.siučiteljica geografije
Vovk, Majamaja.vovk@osbj.siučiteljica angleščine
Vrtačnik, Urškaurska.vrtacnik@osbj.siučiteljica podaljšanega bivanja
Zamuda, Marušamarusa.zamuda@osbj.siučiteljica dodatne strokovne pomoči
Zlatković, Sarahsarah.zlatkovic@osbj.siučiteljica naravoslovja, biologije in gospodinjstva
Zrimšek, Andrejandrej.zrimsek@osbj.siučitelj podaljšanega bivanja
Žibert, Nikanika.zibert@osbj.siučiteljica razrednega pouka
Gradišnik, Matevžmatevz.gradisnik@osbj.siučitelj zgodovine
Žumer, Matejamateja.zumer@osbj.siučiteljica dodatne strokovne pomoči