Skoči na glavno vsebino

ŠPORTNI DAN, petek 19.11.2021

V petek , 19. novembra 2021,  bomo organizirali 1. športni dan. 

Zaradi epidemioloških razmer smo  primorani tudi tokrat spremeniti vsebino športnega dne.  Ker je v petek napovedano suho in še dokaj toplo vreme, bomo izkoristili bližino Golovca in se odpravili na pohod v različnih smereh. 

Oprema: planinski čevlji ali  superge z debelejšim podplatom iz narezane gume, udobne pohodne hlače ali trenerka, bombažna majica ali srajca, topel pulover, VETROVKA  ali tanjša bunda,  kapa, tanjše rokavice ter obvezno NAHRBTNIK za osebne stvari in malico. Priporočamo tudi pohodne palice.

S seboj imejte samo:

  • Negazirane pijače, v primerni embalaži (0,5 l), npr. čaj, voda, čokolado, energetske tablice.., šolsko malico.
  • Slane dobrote ne spadajo med zdravo prehrano in so popolnoma neprimerne za športne dneve.
  • Ne pozabite tudi na to, da vse smeti prinesemo nazaj v šolo oziroma domov.
  • Učenci, ki so v karanteni oziroma se šolajo od doma, bodo imeli gradivo športnega dne v spletnih učilnicah.

Vodja ŠD: Darja Borovšek

Za več informacij o športnem dnevu si lahko preberete TUKAJ!

Iztok Gorišek | I. Osnovna šola Žalec