Skoči na glavno vsebino

KRANJSKA GORA, 3. dan

Danes je bila noč absolutno prekratka in komaj smo zapustili tople postelje. Ker smo vedeli, da nas čakajo nove dogodivščine na snegu, smo se hitro uredili, pozajtrkovali in se pripravili na smučanje. Skoraj vsi smo do kosila preizkusili vlečne naprave in pomahali »štamfanju« v slovo. Po kosilu je eno skupino čakal tek na smučeh, druga si je ogledala lepote pod Vitrancem in se čudila Pehtini votlini, tretja pa se je naklepetala in posladkala z vročo čokolado. Za zaključek dneva smo si zopet razmigali možgane s kvizom in se nasmejali vicem naše učiteljice Maje. Komaj smo zdržali do konca in se utrujeni potopili v lepe sanje, ponosni na naše nove smučarske veščine. Na žalost se bomo jutri zjutraj predčasno poslovili od Kranjske Gore, zapustili jo bomo s solzami v očeh, a polni novih izkušenj.

V Ljubljani nas pričakujte med 11.00 in 12.00 uro.

Učenci in učitelji ZŠVN