Skoči na glavno vsebino

Simbioza Giba 2022

Mesec maj je tudi mesec projekta Simbioza Giba. To je medgeneracijski gibalni projekt, ki s pomočjo gibanja povezuje več generacij. Naša šola se vključuje v projekt Simbioza Giba že od njegovega začetka, tako da lahko mirno rečemo, da je to na naši šoli že tradicija. Letošnji projekt Simbioza Giba smo začeli na Podružnični šoli Hrušica, kjer so učenci 1.c, 2.c, 2.č in 3.c povabili svoje stare starše na učno uro športa. Skupaj so se igrali razne igre, telovadili, se pomerili v štafetah, se spoznali z igralnim padalom in masažami, predvsem pa se zelo zabavali. Projekt Simbioza Giba bomo zaključili na igrišču centralne šole 30. maja, kamor bodo učenci 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a in 3.b povabili svoje stare starše. Kaj pa bomo počeli? Zaenkrat je to še skrivnost.

Vabljeni.