Skoči na glavno vsebino

Tabor – CŠOD Fara – 1. dan

Dolga, dolga je cesta z vasi do mesta … prepeva Kreslin, za tretješolce pa je dolga bila pot iz mesta, do vasi. Neučakani smo šteli ovinke pred našim ciljem. KONČNO smo prispeli!

Razvrstili smo se v sobe in se spopadli s prvim izzivom. »Oblačenje posteljnine je kar zalogaj,« so priznali otroci. Po kosilu smo se odpravili na rafting, kjer so se še posebej izkazale učiteljice. Prijetno utrujeni smo pred večerjo igrali še nogomet, košarko, si podajali žoge, hulahop obroče, predvsem pa smo stkali močnejše prijateljske vezi.

Pri večerji smo ravno prav napolnili zaloge energije, da smo lahko pripravili predstavitev sob. Po predstavitvi smo še zaplesali in se odpravili proti sobam. Sledile so pravljice in zaslužen počitek.

Učenci 3. razreda z učiteljicami