Skoči na glavno vsebino

SPREJEM PRVOŠOLCEV

Danes je bil za prvošolce centralne in podružnične šole prav poseben dan – prvi šolski dan.

Najprej smo si skupaj na centralni šoli ogledali lutkovno igrico Palčkova nedelja. Sledil je nagovor gospe ravnateljice Elvire Sušec. Starše in prvošolce sta prišla pozdravit podžupan Mestne občine Ljubljana g. Aleš Čerin in ga. Melita Oven, vodja odseka za izobraževanje.  

Prvošolci so spoznali svoje učiteljice, ki bodo celo leto skrbele za dobro počutje učencev ter jih na zanimiv način naučile branja, pisanja in računanja ter jih navajale na lepo in vzorno vedenje. Spoznali so svojo učilnico in sošolce ter med seboj stkali že nekaj novih prijateljskih vezi. Svečano so prejeli rumene rutice in se posladkali s čokoladnimi ježki ter jabolki.

Vsem prvošolcem in ostalim učencem želimo, da bi bili celo leto veseli in čim bolj uspešni.

Aktiv učiteljic 1. razreda