Skoči na glavno vsebino

Letna šola v naravi Poreč, 3. dan

Zopet nas je pozdravilo jutranje sonce. Danes je bil zajtrk še posebej slasten, saj nas je na mizi pričakal čokoladni namaz. Udeležili smo se naših učnih ur v naravi, kjer smo pridobili novo znanje o vetru in izdelali eko jadrnice iz orehovih lupinic. Preizkusili smo njihovo plovnost in prav vse so uspešno prispele na cilj. Učenje v naravi nam je postalo tako všeč, da smo ponovno izvedli učno uro ob vonju borovcev in zvoku škržatov. Popoldne smo lovili ravnotežje na supu, raziskovali morsko obalo in igrali vodno košarko. Omamni vonj carskega praženca nas je priklical z obale. Na družabnem večeru smo pokazali vse naše skrite talente in zablesteli. Samozavestno smo odkorakali z odra in utrujeni zaspali.

Imamo se res lepo! 🙂

učitelji ŠVN