Skoči na glavno vsebino

Ljubljansko prvenstvo v badmintonu za mlajše in najmlajše učence, december 2022

V sredo, 7. decembra 2022, so v badmintonu imeli tekmovanje mlajši in prvič tudi najmlajši učenci, kjer je našo šolo zastopala tretješolka Pija Sedej v kategoriji registriranih učenk. Uspešno se je kosala z dve leti starejšima učenkama in na koncu stopila na 3. stopničko. V kategoriji mlajših registriranih dečkov nas je zastopal Anže Skubic iz 6.a. V prvih dveh kolih je osvojil vse sete, v tretjem pa naletel na prvega nosilca in tako zaključil s tekmovanjem, z delitvijo od 5. do 8. mesta. Pri nekategoriziranih deklicah smo na žalost imeli samo dve predstavnici. Ajda Stražišar 7.c je sicer izgubila oba dvoboja, je pa nabrala prve tekmovalne izkušnje. Lana Becele 7.c, je prav tako prvič tekmovala. Napredovala je iz predtekmovalne skupine, v polfinalu pa je morala priznati premoč kasnejši zmagovalki.  V tekmi za tretje mesto, je, po hudem boju premagala nasprotnico, v  podaljšani igri na razliko.

Bravo naši!

Učitelji športa