Skoči na glavno vsebino

Ljubljansko prvenstvo v badmintonu za starejše učence, december 2022

Pri starejših učencih smo imeli tri predstavnike na tekmovanju badmintona. Med tem, ko ima Aleks Sedej 9.a, že mnogo tekem, sta Dalila Trgalović Škrijelj in Almina Kekić, učenki 8.c, prvič nabirale tekmovalne izkušnje in iz seta v set prikazali boljšo igro. V zaključku tekmovanja nas je presenetila Dalila, saj je osvojila tretje mesto, Almina pa si je delila 5. do 6. mesto.

Aleks je v predtekmovanju gladko premagal vse nasprotnike. V polfinalu  se je srečal s prvim nosilcem tekmovanja, kateremu je moral priznati premoč. V igri za 3.  mesto je gladko premagal nasprotnika z rezultatom 2:0 in  si s tem zagotovil pravico do nastopa na državnem prvenstvu. Na državno tekmovanje nekategoriziranih učenk se je uvrstila tudi Dalila.

Vsem učencem iskreno čestitamo!

Učitelji športa