Skoči na glavno vsebino

OPZ Jakci s Hrušice z Evo Boto v Sititeatru

Potem ko je Eva Boto lani svojo desetletnico kariere proslavila v prelepem ambientu SiTi teatra, se je letos odločila za povratek – na svojo ENAJSTLETKO! Zato točno 11. aprila v SiTi teater prihaja skupaj s svojim bandom in gosti. Gostje na koncertu smo tudi Otroški pevski zbor podružnične šole Hrušica, ki smo Evo nadvse navdušili z našo izvedbo njene božične pesmi.

Najmlajša slovenska predstavnica na Evroviziji, zmagovalka Slovenske Popevke in oddaje Znan obraz ima svoj glas bo publiki pričarala čudovit koncert ob praznovanju svoje 11letke, enajsti obletnici svoje glasbene poti.

Eva na svojih koncertih poslušalcem skozi posebej zrežirano in pripravljeno koncertno zgodbo predstavi vrhunce svojega glasbenege ustvarjanja, ki jih začini z nekaterimi  priredbami in skeči, po katerih so jo gledalci lahko spoznali v oddaji Znan obraz ima svoj glas, in dodatki znanih slovenskih (Slovenska popevka) in tujih pesmi (Evrovizija), ki jih je v delu svojega glasbenega ustvarjanja vzela za svoje.

Vljudno vabljeni, da si nam in Evi prisluhnete na koncertu.

OPZ Jakci s Hrušice