Skoči na glavno vsebino

Za čiste zobe, prireditev v Tivoliju

Konec meseca maja je vsako leto namenjen zaključku tekmovanja Za čiste zobe. Zmagovalci centralne šole smo letos postali učenci 5. a. Z velikim veseljem smo se odzvali povabilu na zaključno prireditev, ki je potekala v torek, 30. 5. 2023, v Tivoliju.


Po uvodnih nagovorih nas je s prekrasno predstavo navdušila akrobatska skupina Dunking Devils, ki nam je s svojimi vratolomnimi akrobacijami kar jemala dih. Njihove vragolije so bile res neverjetne. Sledila je podelitev nagrad najboljšim po regijah. Z velikim ponosom smo stopili na oder, ko so nas razglasili za regijske zmagovalce. Čestital nam je celo bivši predsednik Republike Slovenije, gospod Borut Pahor. Na koncu so naše glasilke ogreli še fantje iz skupine Polkaholiki. Pete so nas tako zelo zasrbele, da smo radostno pokazali vse naše plesne korake.


Polni prekrasnih občutkov smo sklenili, da si bomo zobe še naprej tako lepo in skrbno negovali.


Ta dan smo se imeli zares čudovito!