Skoči na glavno vsebino

Poreč, 4.dan

Dan se je pričel s slabo vremensko napovedjo, a smo z našo pozitivno energijo odpihnili temne oblake. Po zajtrku smo se odpravili na razburljivo plavanje v morju, kjer smo uživali v vodnih aktivnostih in se dobro povezali z morskim okoljem. Popoldne je bilo rezervirano za kreativno barvanje morskih živali in športne igre, tokrat kar v vodi. Tudi supe, ki so drseli proti sončnemu zahodu, ne bomo zlahka pozabili. Poleg vseh aktivnosti smo našli še čas za obisk stojnice, kjer smo kupili spominke, s katerimi bomo ohranili spomine na to izjemno izkušnjo, našo najboljšo šolo v naravi. Zelo smo se razveselili večera družabnih iger in prireditve “Pokaži, kaj znaš”, kjer smo imeli priložnost pokazati naše talente. Zadnjo noč hitimo v postelje že prej, saj vas že zelo pogrešamo in komaj čakamo, da vas vidimo. Če ne bo na primorski avtocesti večjih zastojev smo v Ljubljani med 17.30 in 18.00.

vaši jakci