Skoči na glavno vsebino

ATLETSKI ŠPORTNI DAN ZA MLAJŠE UČENCE

Vsak dan je lahko lep, če si ga tako narediš. Z nasmehom čez cel obraz, s prijateljskim druženjem in iskrenim navdušenjem nad dnevom brez nalog.

Vreme je bilo ravno pravo, ne premrzlo in ne prevroče, da so lahko vsi učenci od 1. do 5. razreda pokazali, kako so hitri, vzdržljivi, spretni in močni. Pa ne le to. Še bolj so se izkazali kot pravi športniki s srčnim navijanjem za vse, deljenjem veselja ob uspešnih atletskih nastopih in spodbujanjem tistih, ki so to potrebovali.

Učiteljice pa smo podoživljale svoje šolske dneve, ko smo imeli na sporedu tek na 600 metrov. Se jih še spomnite?

Jakci smo se ponovno pokazali kot dobra, enotna in športna šola, naši učenci pa z izjemnim športnim vedenjem in odličnimi rezultati vredni ponosa.

Nadja Korelc