Skoči na glavno vsebino

Ljubljansko prvenstvo v odbojki

V sredo, 8.5.2024, so imeli učenci šestih in sedmih razredov drugi krog tekmovanja v odbojki. V prvem so na naši šoli osvojili prvo mesto v skupini in se s tem uvrstili v drugi krog. Drugi krog za našo skupino je potekal na OŠ N.H. Maksa Pečarja. V skupini treh šol je poleg gostiteljev in nas nastopala še OŠ Danile Kumar. Prvo tekmo smo igrali proti OŠ Danile Kumar in po zelo izenačenem dvoboju izgubili v tretji podaljšani igri na razliko (20:25, 25:21, 23:25). Drugo tekmo pa smo igrali proti domačinom, OŠ N.H. Maksa Pečarja. Ta dvoboj pa smo bolje začeli, na koncu drugega seta malo popustili in spet prišli do tretjega seta. V tem setu pa so fantje prikazali zelo borbeno igro in ga dobili z visoko razliko (25:20, 22:25, 25:15), kar nam je prineslo drugo mesto v skupini. Zmagala je OŠ Danile Kumar z dvema zmagama. S tem rezultatom so se fantje uvrstili na zaključni turnir najboljših štirih šol v Ljubljani.

Za našo šolo so nastopili

  1. KERN LUKA                           7.a
  2. SKUBIC ANŽE                       7.a
  3. JERANČIČ LUKA                   7.b
  4. PAVLIČ DOLGAN VITO         7.b
  5. KOCJAN ANŽE                      7.b
  6. SUŠNIK MAJ                          7.b
  7. BELJIĆ DANIJEL                   7.b
  8. PROŠEK MAKS                      7.c
  9. STANKOVIĆ ALEKSANDAR   6.c
  10. NENADOVIĆ KENAN            6.c

Čestitke vsem fantom za prikazano borbenost in igro.

Učitelji športa