Skoči na glavno vsebino

TEK TROJK 2024

Na lepo sončno soboto, 11. 5. 2024, je imela Ljubljana svoj praznik in ga obeležila s 66. pohodom ob žici. Ob tej priložnosti je tako kot vsako leto potekalo tudi tekmovanje v teku trojk, ki se ga je udeležila tudi naša šola. To je posebna tekaška disciplina, pri kateri mora ekipa treh tekačev teči skupaj in skupaj tudi dokončati tekmovanje. Pri tem je seveda poleg dobre telesne pripravljenosti ključen tudi dober ekipni duh, saj je pomembno, da se tekmovalci v najtežjih trenutkih medsebojno spodbujajo.

Tekmovanja osnovnošolcev se je udeležilo 264 trojk na približno 3 in pol kilometrski progi. Med njimi je nastopila tudi naša ekipa v postavi Iman Bajrektarević, Klara Demšar in Luka Kern ter osvojila odlično 19. mesto v kategoriji mešanih trojk. Letos pa so pogum za udeležbo zbrali tudi učitelji Manca Mohar, Primož Pintarič in Andrej Zrimšek ter osvojili 4. mesto izmed sedemnajstih.

Iskrene čestitke vsem udeležencem,

učitelji športa