Vrnitev v šolo za učence 1.-3. razreda

Spoštovani starši,

v torek, 26. 1. 2021, se bo šola ponovno odprla za učence od 1.–3. razreda.

• Prosimo vas, da v šolo prihajajo le zdravi otroci.
  • Jutranje varstvo, pouk in podaljšano bivanje, se izvajajo znotraj iste skupine (oddelka).
  • Učenci, ki bodo prišli v jutranje varstvo, naj vstopajo v šolo pri vhodu v telovadnico.
  • Vsi ostali  učenci bodo v šolo vstopali skozi tri vhode. Urnik prihodov si oglejte (TUKAJ).
  • Starši in drugi spremljevalci v šolo ne smejo vstopati.
  • Organizirani bodo vsi obroki (malica, kosilo in popoldanska malica), razen zajtrka. Morebitne odjave uredite preko spletne aplikacije.
  • Učenci v šolo vstopajo z masko. Nosijo jo v skupnih prostorih šole (hodniki, toaletni prostori, garderobe). V učilnici je ne potrebujejo, odložili jo bodo v ustrezno vrečko, ki jo prinesejo s seboj.
  • Šolske potrebščine otroci dnevno prinašajo s seboj.
  • Odhodi domov bodo potekali pri izhodu zobne ambulante. Za prevzem otrok bomo upoštevali ure odhoda, ki ste jih posredovali preko ankete. Ob morebitni spremembi posredujte informacijo razredničarki.

Informacije za podružnično šolo so staršem posredovale razredničarke.

Prevoz s šolskim kombijem bo organiziran po že ustaljeni praksi.

Hkrati vam sporočamo, da se bomo v šoli po svojih najboljših močeh trudili pri izvajanju ukrepov. Prosimo vas, da nas pri tem podpirate. Za pravilno izvajanje samozaščitnih ukrepov smo odgovorni vsi.

V imenu vseh zaposlenih vas prijazno pozdravljam.

Nataša Krajnčan

ravnateljica